Медичний центр «Медогляд+»  запрошує на прийом до лікаря психіатра, нарколога вищої категорії.

На базі Медичного центра «Медогляд+» веде прийом досвідчений лікар психіатр-нарколог вищої категорії – Семеніщ Андрій Віторович. Лікар використовує сучасний комплексний підхід у лікуванні психічних розладів, неврозів та депресії. Успішно допомагає позбутися від нікотинової, алкогольної, наркотичної та інших видів залежності та фобій, в тому числі проводить лікування надмірної ваги. Лікар психіатр-нарколог володіє широким спектром сучасних методик лікування порушень сну.

Анонімне інтерв’ю:

«Більше шести років я страждаю хронічними психічними розладами,що проявляються  атакуючими думками, паранойєю, нав’язливим відчуттям страху, ін.. Через нездатність сконцентрувати увагу більш ніж на 10 хвилин, розсіяність під впливом атакуючих думок, виникали проблеми на роботі, в результаті чого довгий час я не могла працювати, були часті непорозуміння з найріднішими людьми.

Дякуючи Андрію Вікторовичу, вже через півроку від початку лікування я відчула значне полегшення і почала поступово повертатися до нормального життя. Не дивлячись на те, що я знаходжусь лише на півшляху до одужання, я змогла повернутись до нормального життя – життя серед друзів на нових колег.»

МЦ «Медогляд+»: тел..: (067) 200-44-55

Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!

Ліцензія Серія AE № 459879 з 08.05.2014