Доступна кваліфікована медична допомога онлайн.

👌 Якісна діагностика та ефективне лікування у зручний̆ час.

⏳ Адміністратор з‘єднає з лікарем за 15 хв, тривалість консультації̈ 20-25 хв.

🏥 Щодня з 8:00 до 17:00

😷 Лікарі МЦ «Медогляд+» в умовах карантину, у рамках обмежувальних заходів, направлених проти розповсюдження коронавірусу COVID-19 ведуть дистанційний прийом та консультування пацієнтів онлайн.  Пропонуємо в онлайн режимі (по відео зв’язку або телефону) консультувати і відповідати на Ваші питання. Медогляд+ онлайн📞🏥

👩‍ Лікарі МЦ “Медогляд+” дотримуються міжнародних стандартів у діагностиці та лікуванні захворювань.

Професійна допомога з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Лікарі безперервно удосконалюються, впроваджують у свою практику прогресивні лікувальні методики, беруть участь у роботі профільних конференцій і семінарів.

📲 Для отримання консультації не потрібно встановлювати додаток або програму. Достатньо мобільного телефону або комп’ютера з доступом в інтернет.

м. Обухів онлайн консультує – Сімейний лікар, Офтальмолог, Психіарт, Нарколог

м. Івано-Франківськ – Сімейний лікар, Психіарт, Нарколог

👩‍⚕️ Онлайн-консультація:

🩺 Діагностика. Оцінка фізіологічного стану за результатами опитування, призначення досліджень. Лікар онлайн поставить питання для уточнення симптоматики, розповість про методи діагностики, лікування.

💊 Профілактика. Розповідаємо про комплекс заходів, які повинні бути спрямовані на попередження виникнення захворювань, правила надання першої допомоги.

🧬 Терапія. Складання схеми лікування, ведення пацієнта протягом усього відновного періоду

👩‍⚕️ Консультація. Альтернативна думка з приводу стану вашого здоров’я. Підтвердження діагнозу іншого фахівця, оцінка ефективності призначеного ним лікування.

👉 Висновок. Лікар на первинному онлайн-прийомі ставить тільки попередній діагноз на підставі скарг або наявних у вас на руках аналізів. Очний огляд у більшості випадків обов’язковий.

👉 Як надається послуга:

Клієнт попередньо оплачує послугу на розрахунковий рахунок клініки і відправляє підтвердження про оплату на електронну пошту установи або в Viber. При необхідності, прикладаються результати діагностики або аналізів перед майбутньою консультацією.

Адміністратор передає лікарю для попереднього ознайомлення результати дообстеження або аналізів пацієнта.

У домовлений час лікар проводить консультування, починаючи з інформування пацієнта по документах, які він отримав на пошту. У разі запису онлайн-консультування, лікар попереджає пацієнта, що ведеться запис. Якщо пацієнт погоджується, лікар консультує.

Лікар може припинити оnline-консультування, якщо розуміє, що для подальшого встановлення діагнозу необхідно консультування тільки в умовах клініки Медогляд+  або іншої установи охорони здоров’я, у залежності від діагнозу.

😇 Звертайтесь, Медогляд+ – піклування про Ваше здоров’я!