👩‍⚕️ УЗ діагностика
 Діагностичне ультразвукове дослідження – безпечна процедура, у якій використовуються звукові хвилі малої потужності.
Обстеження проводиться на сучасному обладнанні висококваліфікованими лікарями ультразвукової діагностики, професіоналами своєї справи. Висока роздільна здатність апаратури експертного класу, що використовується у МЦ «Медогляд+», дає можливість з високою точністю локалізувати патологічні зміни в органах.
👨🏻‍⚕️ Пропонуємо УЗД:
🔹 Черевної порожнини
🔹 Щитоподібної залози
🔹 Молочних залоз
☝️ Сканування органів черевної порожнини важливо для оцінки їх функціонального стану і наявності патології. В процесі УЗД ОЧП лікар-діагност проводить оцінку величини, контурів, локалізації, внутрішньої будови і стану органів: підшлункової залози; жовчного міхура; селезінки; печінки, нирок. Також за допомогою УЗД ОЧП визначається наявність або відсутність заочеревинних лімфатичних вузлів, рідини і пухлин черевної порожнини.
☝️ УЗД щитоподібної залози – найпоширеніший, доступний діагностичний метод. Лікарі досліджують орган на предмет кістозних і вузлових утворень, злоякісних і доброякісних пухлин. 👨🏻‍⚕️ Регулярне обстеження щитоподібної залози в якості профілактики рекомендовано: пацієнтам старше 40 років; людям, які приймають гормональні препарати; пацієнтам зі спадковою схильністю до захворювань щитоподібної залози або цукрового діабету.
☝️ Ультразвукове дослідження молочних залоз – це діагностичний метод, який дає можливість виявити зміни в структурі і судинах грудних залоз. Ультразвукова діагностика молочних залоз у МЦ «Медогляд+» дозволяє визначити місце локалізації навіть невеликих патологічних змін (менше 4-5 мм) з точністю до 96%.
Великий практичний досвід лікарів, накопичений за десятки років роботи і тисячі проведених ультразвукових досліджень, дозволяють виявити і оцінити патологічні зміни безпосередньо у процесі діагностики.
Звертайтеся, вчасна діагностика запорука успішного лікування.
УЗД проводиться на базі МЦ Медогляд+ м. Обухів та м. Бориспіль