Акція “Дерматоскопія”  04.07 у м. Обухів. Запрошуємо перевірити родимки та шкіру.

У МЦ «Медогляд+» Ви маєте можливість пройти дерматоскопію з консультацією висококваліфікованого лікаря дерматоонколога, хірурга та з подальшою можливістю видалення невуса, родимок, новоутворень і т. п.

Дерматоскопія – 100 грн., дерматоскопія з наступним видаленням – 0,01 грн. Видалення новоутворень (папілом, бородавок, родимок) – від 450 грн..

Дерматоскопія – це сучасний метод обстеження шкірних покривів, який дозволяє ретельно і точно вивчити його стан, як з метою виключення, так і своєчасного виявлення різних патологій.

За останні десять років захворюваність на меланому в Україні зросла. Онкологи попереджають: запобігти меланому набагато легше, ніж потім мучитися. А правила профілактики – елементарні, доступні кожному. Основні чинники ризику меланоми – сонячні опіки під час засмаги, відвідування соляріїв, а також наявність родимок на шкірі.

Діагностичне обстеження складається з декількох лікарських маніпуляцій. Фізикальне обстеження, лікар вдається до використання таких методик, як епілюмінесцентна мікроскопія або дерматоскопія. Завдяки їм можна візуалізувати глибокі структури шкіри, невидимі неозброєним оком. Дерматоскопічне дослідження може бути використане для диференційної діагностики судинних уражень, таких як капілярна гемангіома або судинна гранульома. Цей вид утворень може мати клінічний вияв, схожий з меланомою.

Запрошуємо Вас у медичний центр «Медогляд+» пройти дерматоскопічне дослідження та перевірити свою шкіру, волосся та родимки.

Дерматоскопія у МЦ “Медогляд+” м. Обухів, вул. Миру 9, оф. 37

Прийом відбудеться 04.07, попередній запис, будь ласка, телефонуйте.

Попередній запис за тел. (067) 200-44-55.

Акція – Флюорографія. У п’ятницю 24.04 у мц “Медогляд+” Ви маєте можливість пройти Флюорографічне обстеження! 

Вартість послуги 100 грн.. Цифровий флюорограф нового покоління працює з мінімальним опроміненням.

Обов’язково проходять флюорографічне обстеження люди, які за службовим обов’язком часто контактують з людьми, на приклад, вчителі та працівники медицини, сфери обслуговування, ін.
Флюорографічне обстеження проводиться для виявлення смертельно небезпечних захворювань, також дане дослідження показує наявність запальних процесів в організмі. Допомагає на ранній стадії виявити туберкульоз і рак легень, які часто протікають безсимптомно. Ранні форми туберкульозу легень не небезпечні для оточуючих, однак, якщо хвороба запущена, то під загрозою знаходиться все оточення хворого. Деякі люди навіть не підозрюють про те, що хворі на туберкульоз. Такі симптоми, як задишка, постійний кашель, підвищена температура та зниження маси тіла можуть почати проявлятися на пізніх стадіях захворювання, коли людині вже важко допомогти. Тому проходження флюорографічного обстеження є необхідним заходом.
Показанням до позапланової флюорографії можуть бути наступні симптоми (обов’язково з направлення лікуючого лікаря):
• тривалий кашель;
• задишка;
• втрата ваги;
• загальна слабкість. Також рекомендуємо проходити флюорографічне обстеження людям, що постійно палять цигарки. Курцям рекомендуємо кидати палити, паління, вживання алкоголю підвищує ризик розвитку різних смертельних захворювань.

Запрошуємо 24.04 з 11:00 до 14:00 у МЦ “Медогляд+” за адресою м. Бориспіль вул. Бежівка 14; кожен бажаючий має можливість пройти флюорографічне дослідження. З ціллю Вашої безпеки і для зручності – попередній запис, телефонуйте, будь ласка, попередній запис IVR (067)-200-44-55.

Медичні послуги

Вартість послуг

Контакти