Рентгенографічне дослідження рекомендується проводити раз на рік.

Обов’язково проходять флюорографічне обстеження люди, які за службовим обов’язком часто контактують з людьми, на приклад, вчителі та працівники медицини, сфери обслуговування, ін.

Флюорографічне обстеження проводиться для виявлення смертельно небезпечних захворювань, також дане дослідження показує наявність запальних процесів в організмі. Флюорографія допомагає на ранній стадії виявити туберкульоз і рак легень, які часто протікають безсимптомно. Ранні форми туберкульозу легень не небезпечні для оточуючих, однак, якщо хвороба запущена, то під загрозою знаходиться все оточення хворого. Деякі люди навіть не підозрюють про те, що хворі на туберкульоз. Такі симптоми, як задишка, постійний кашель, підвищена температура та зниження маси тіла можуть почати проявлятися на пізніх стадіях захворювання, коли людині вже важко допомогти. Тому проходження флюорографічного обстеження є необхідним заходом.

Показанням до позапланової флюорографії можуть бути наступні симптоми (обов’язково з направлення лікуючого лікаря):

• тривалий кашель;
• задишка;
• втрата ваги;
• загальна слабкість. Рекомендуємо проходити флюорографічне обстеження людям, що постійно палять цигарки.

Наша компанія забезпечить встановлення пересувного рентгенографічного кабінету на території Вашого підприємства. Цифровий апарат працює з мінімальним опроміненням. Після обстеження кваліфікований лікар рентгенолог надає результати.

Виїзна медична комісія

Вартість послуг

Контакти