Комплексне медичне обстеження на підприємстві

 Комплексне медичне обстеження організму було розроблене лікарями для попередження розвитку захворювань та виявлення прихованих патологій на ранніх стадіях, коли їх терапія найбільш результативна. Залежно від вікової, гендерної, спадкової схильності до розвитку хвороб медичний огляд може включати базовий набір досліджень для загальної оцінки стану організму, а також додатковий перелік процедур для перевірки роботи окремих систем органів.

  Щоб перевірити весь організм, людині доводиться обходити безліч кабінетів лікарів і здавати цілий перелік аналізів. Відвідування лікарів, інструментальна і лабораторна діагностика забирають час і фінансові ресурси. 

  Комплексне медичне обстеження передбачає проходження базового переліку діагностичних процедур для виявлення найбільш поширених і небезпечних для життя захворювань. Як перевірити весь організм визначає лікар, з огляду на стать, вік, сімейний анамнез пацієнтів. Отримані у результаті обстеження результати аналізів і інструментальної діагностики оцінює терапевт. Після цього він дає висновок про стан організму людини, список рекомендацій для підтримки здоров’я або направлення до вузькопрофільного фахівця для уточнення діагнозу і призначення лікування при відхиленні результатів досліджень від норми. Продумана схема здачі аналізів і проходження діагностичних процедур дозволяє пройти обстеження організму за 1 день.

 Ми можемо запропонувати всі необхідні медичні огляди без відриву від виробництва.

Виїзний медичний огляд співробітників може бути будь-якого виду:

✅ Періодичні медичні огляди працівників для контролю здоров’я та виявлення можливих відхилень, обов’язкові для ряду виробництв;

✅ Попередні медичні огляди працівників, необхідні при працевлаштуванні;

✅ Проведення медичних комісій для оформлення та продовження особистих медичних книжок працівників;

✅ Будь-які інші медогляди співробітників, необхідні вашій компанії.

Ми пропонуємо:

✅ Послуги психофізіолога

✅ Спеціальну оцінку умов праці

✅ Аудит медичної документації

✅ Організацію та ведення медичних пунктів Ми зробили проведення обов’язкових медичних оглядів на підприємстві максимально зручним і вигідним.

За понад 10 років роботи ми напрацювали великий досвід і сформували внутрішні стандарти якості для надання послуг на високому рівні. За рахунок нашої спеціалізації на профоглядах для організацій, а також завдяки нашому власному мобільному обладнанню та наявного штату медперсоналу ми пропонуємо кращу вартість. Зв’яжіться для консультації з нашим менеджером, ми зможемо запропонувати найбільш вигідний варіант медогляду. Ми працюємо відповідно з наказами МОЗ та гарантуємо високу якість надання медичних послуг. Звертайтеся.

Контакти