Лабораторні дослідження

Важливий та найбільш інформативних етап обстеження пацієнта – лабораторні дослідження. Дослідження дозволяють виявити патологічні зміни на клітинному і молекулярному рівнях, що дозволяє вчасно надати необхідну допомогу та  пройти лікування.

Мета роботи лабораторії – забезпечення працівників підприємств доступною сучасною клінічною лабораторною діагностикою, оскільки якісна лабораторна діагностика є запорукою ранньої діагностики захворювань та ефективного лікування, що в кінцевому результаті позитивно відображається на одужанні пацієнта.

Лабораторна діагностика є невідкладною складовою будь-якого лікувально-діагностичного процесу.

Компанія «Медогляд+» співпрацює з лабораторіями  NeoLab та Diagen. До Ваших послуг сучасна високоякісна лабораторна діагностика. Гарантуємо високу якість і точність результатів аналізів. На всіх етапах проведення досліджень ми використовуємо високотехнологічні автоматичні аналізатори і тест-системи провідних світових виробників. Для діагностики використовуються реагенти, контрольний матеріал та тест-системи, що відповідають міжнародним стандартам і пройшли реєстрацію МОЗ України.

Пропонуємо наступні лабораторні дослідження:

✅ Гормональна панель

✅ Онкомаркери

✅ Інфекційні дослідження

✅ Клінічна хімія

✅ Глюкоза, метаболіти вуглеводного обміну

✅ Діагностика аутоімунних захворювань

✅ Генетичні дослідження

✅ Комплекси досліджень

Перелік та вартість аналізів вказані у прайсі, розділі Вартість послуг.

Вартість послуг

Контакти