Лікарняний лист

Не можете вийти на роботу через те, що захворіли або захворіла Ваша дитина? У такому випадку Вам необхідно мати підтвердження Вашої непрацездатності, а  саме оформити лікарняний лист.

Лікарняний лист (листок непрацездатності) – це документ, який підтверджує, що ви не вийшли на роботу з поважних причин, пов’язаної зі станом здоров’я. Певні хвороби не бажано переносити на «ногах» – вони потребують постільного режиму.  Якщо Ви відчуваєте проблеми зі здоров’ям зверніться до лікаря та оформіть лікарняний лист.

Для оформлення лікарняного листа необхідна консультація лікаря. Лікар проводить огляд, вислуховує скарги та знайомиться з історією хвороби. З отриманої інформації лікар робить висновок та ставить діагноз, за потреби виписує лікарняний лист та назначає лікування. Зазвичай лікарняні листи оформлює сімейний лікар, або педіатр, в окремих випадках лікарняний лист виписують профільні спеціалісти (невролог, кардіолог, хірург, ін.).

Оформлення лікарняного листа у лікарні може зайняти багато часу, та забрати Ваші сили, що так необхідні для одужання. Або Ви можете купити лікарняний лист у медичному центрі «Медогляд+». Без черг та без затримок у зручний час Ви отримаєте якісну медичну консультацію, призначення лікування та лікарняний лист відповідно вимог законодавства.

Звертайтеся, ми чекаємо на Вас.