Медичний центр «Медогляд+» має ліцензію на оформлення та видачу довідок державного зразка, проведення комплексних медичних оглядів з видачею необхідних медичних документів у зручний час та у короткі строки без черг та без затримок.

Висококваліфіковані спеціалісти медичного центра “Медогляд+” гарантують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Запрошуємо у медичний центр «Медогляд+» пройти медичне обстеження та оформити медичні довідки:

  1. Медична довідка для водія ф. 083/о;
  2. Медогляд на роботу (наказ 246);
  3. Особиста медична книжка 1-ОМК;
  4. Медична довідка для зброї ф. 127/о;
  5. Сертифікат психіатра ф. 122-2/о, ін.

У розділі ціни Ви маєте можливість ознайомитися з вартістю, переліком медичних довідок та медичних послуг.

Консультації висококваліфікованих лікарів.

Терапевт.  Лікар загального профілю надає терапевтичну допомогу: профілактика, діагностика, лікування. 

Психотерапевт. Психотерапія. На базі медичного центра Ви маєте можливість пройти курс психотерапії та гіпноза. Лікування психосоматичних захворювань та залежностей з кандидатом медичних наук, психотерапевтом, психіатром – Савенком Дмитром Вікторовичем. Допомога при стресах, порушенні сну, тривозі, страху, панічній атаці, дратівливості, депресії, невпевненості в собі, зниженню маси тіла. Допомога і супровід при соматичних, психічних, психосоматичних розладах (захворюваннях серцево-судинної системи, травної системи, рухової системи та  бронхіальної астми,  есенціальної гіпертонії, шлунково-кишкових хвороб, виразкового коліту, ревматоїдного артриту, нейродерміту; інфаркту, цукрового діабету, сексуальних розладів, зобу, онкологічних захворювань). Психотерапія з дорослими, з дітьми від 10 років. Індивідуальні, парні консультації.

Невропатолог. У медичному центрі «Медогляд+» веде прийом досвідчений лікар невролог М’ясоєдова Юлія Вячеславівна. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань, їх профілактики та попередження рецидивів. Лікар проводить лікування супутніх порушень опорно-рухової системи, серцево-судинної системи, системи травлення, психіки та ін. Лікар допоможе позбутися хвороблих симптомів, та поліпшити самопочуття при хронічних захворюваннях.  Проблему потрібно вирішувати вчасно, звертайтеся.

Прийом травматолога-ортопеда. Допомога при травматичних ушкодженнях кісткової системи організму, лікування патологій опорно-рухового апарату. Лікар успішно рятує від таких неприємних захворювань, як п’яткова шпора, грижа міжхребцевих дисків, проводить блокаду суглобів, ін.

Прийом психіатра, нарколога. Діагностика, профілактика та лікування психічних захворювань. Психічні розлади можуть поставити хрест на нормальному житті людини, кардинально знизивши якість життя. Саме тому своєчасне звернення до фахівця дозволяє максимально швидко і якісно вирішити або згладити наявну проблему. Веде прийом досвідчений лікар психіатр, нарколог 2-ї категорії Шибанов Юрій Геннадійович.

Прийом отоларинголога. Лікування ЛОР-захворювань. Прийом веде Підгорна Юлія Вікторівна.

✅ Медикаментозна терапія ЛОР-захворювань
✅ Апаратне промивання носа при риніті і гаймориті
✅ Промивання лакун мигдаликів, що дозволяє швидко вирішити проблему загострення хронічного тонзиліту
✅ Промивання вуха для видалення стороннього тіла вуха або видалення сірчаної пробки

Сучасна лабораторія.  У МЦ «Медогляд+» доступні всі основні напрямки сучасної лабораторної діагностики:

✅ Загальноклінічні дослідження

✅ Біохімічні дослідження

✅ Імунологічні та алергологічні дослідження

✅ Мікроскопічні дослідження

✅ Дослідження гормонів

✅ Визначення онкомаркерів

Тести Ковід. ІФА та ПЛР тести 

Масаж. У медичному центрі «Медогляд+» надаються послуги масажу. Сертифікований масажист проводить масаж спини, шийно-комірцевої зони, нижніх, верхніх кінцівок, кисті рук, стоп, грудної клітини, живота, голови та дитячий масаж ОРА з 7-и років.

Медичні маніпуляції. Якщо вам лікар призначив уколи, крапельниці, то завжди можете звернутися до нас у клініку. Наші медичні сестри мають хороший досвід і навички у даних процедурах. При собі вам необхідно мати гарний настрій та налаштунок на одужання. Шприци й системи для внутрішньовенного вливання, ліки не потрібні, у нас все це є. Ви можете викликати медичну сестру на дім!

За більш детальною інформацією про послуги медичного центра «Медогляд+» звертайтесь за номером IVR (067) 200-44-55.