Медичний центр «Медогляд+» має ліцензію на оформлення та видачу довідок державного зразка, проведення комплексних медичних оглядів з видачею необхідних медичних документів у зручний час та у короткі строки без черг та без затримок.

Висококваліфіковані спеціалісти медичного центра “Медогляд+” гарантують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Запрошуємо у медичний центр «Медогляд+» пройти медичне обстеження та оформити медичні довідки:

  1. Медична довідка для керування ТЗ ф. 083/о;
  2. Медогляд на роботу (наказ 246);
  3. Особиста медична книжка 1-ОМК;
  4. Медична довідка до зброї ф. 127/о;
  5. Сертифікат психіатра ф. 122-2/о, ін.

У розділі ціни Ви маєте можливість ознайомитися з вартістю, переліком медичних довідок та медичних послуг.

Консультації висококваліфікованих лікарів.

Терапевт.  Лікар загального профілю надає терапевтичну допомогу: профілактика, діагностика, лікування. Доступна послуга виїзд лікаря додому.

Психотерапевт. Психотерапія. На базі медичного центра ви маєте можливість пройти курс психотерапії та гіпноза. Лікування психосоматичних захворювань та залежностей з кандидатом медичних наук, психотерапевтом, психіатром – Савенком Дмитром Вікторовичем. Допомога при стресах, порушенні сну, тривозі, страху, панічній атаці, дратівливості, депресії, невпевненості в собі, зниженню маси тіла. Допомога і супровід при соматичних, психічних, психосоматичних розладах (захворюваннях серцево-судинної системи, травної системи, рухової системи та  бронхіальної астми,  есенціальної гіпертонії, шлунково-кишкових хвороб, виразкового коліту, ревматоїдного артриту, нейродерміту; інфаркту, цукрового діабету, сексуальних розладів, зобу, онкологічних захворювань). Психотерапія з дорослими, з дітьми від 10 років. Індивідуальні, парні консультації.

Невропатолог. У медичному центрі «Медогляд+» веде прийом досвідчений лікар невропатолог вищої категорії М’ясоєдова Юлія Вячеславівна. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань, їх профілактики та попередження рецидивів. Лікар проводить лікування хвороб головного та спинного мозку, а також периферичних нервів. Проводить лікування супутніх порушень опорно-рухової системи, серцево-судинної системи, системи травлення, психіки та ін. Лікар допоможе позбутися хвороблих симптомів, та поліпшити самопочуття при хронічних захворюваннях.  Проблему потрібно вирішувати вчасно, звертайтеся.

Лабораторія. На базі медичного центра “Медогляд+” Ви маєте можливість пройти лабораторні дослідження (ЗАК, ЗАС, біохімічний аналіз крові, бактеріологічні дослідження, ін.).

Масаж. У медичному центрі «Медогляд+» надаються послуги масажу. Сертифікований масажист проводить масаж спини, шийно-комірцевої зони, нижніх, верхніх кінцівок, кисті рук, стоп, грудної клітини, живота, голови, лімфодренажний, медовий та дитячий масаж ОРА.

Медичні маніпуляції. Якщо вам лікар призначив уколи, крапельниці, то завжди можете звернутися до нас у клініку. Наші медичні сестри мають хороший досвід і навички у даних процедурах. При собі вам необхідно мати гарний настрій та налаштунок на одужання. Шприци й системи для внутрішньовенного вливання, ліки не потрібні, у нас все це є.

За більш детальною інформацією про послуги медичного центра «Медогляд+» звертайтесь за номером IVR (067) 200-44-55.