Медичний центр «Медогляд+» має ліцензію на оформлення та видачу медичних довідок державного зразка, проведення комплексних медичних оглядів з видачею необхідних медичних документів у зручний час та у короткі строки без черг та без затримок.

Висококваліфіковані спеціалісти медичного центра “Медогляд+” гарантують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Запрошуємо у медичний центр «Медогляд+» пройти медичне обстеження та оформити медичні довідки:

  1. Медична довідка для водія ф. 083/о;
  2. Медогляд на роботу (наказ 246);
  3. Особиста медична книжка 1-ОМК;
  4. Медична довідка для зброї ф. 127/о;
  5. Сертифікат психіатра ф. 122-2/о, ін.

У розділі ціни Ви маєте можливість ознайомитися з вартістю, переліком медичних довідок та медичних послуг.

Консультації висококваліфікованих лікарів.

Терапевт.  Лікар загального профілю надає терапевтичну допомогу: профілактика, діагностика, лікування. Доступна послуга виклик лікаря на дім.

ВИКЛИК ЛІКАРЯ НА ДІМ. Бережіть дорогоцінний час та уникайте зайвого ризику! У себе вдома у звичних умовах Ви зможете отримати медичну допомогу досвідченого лікаря, а також пройти необхідні діагностичні та лікувальні процедури. У медичному центрі «Медогляд+» ми намагаємося зробити турботу про здоров’я максимально зручною для наших пацієнтів. Лікар проведе діагностику, поставить діагноз, призначить лікування, може надати дієву допомогу при будь-якому стані або організувати госпіталізацію.

Невропатолог. У медичному центрі «Медогляд+» веде прийом досвідчений лікар невролог вищої категорії Іщенко Тетяна Іванівна. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань, їх профілактики та попередження рецидивів. Проводить лікування супутніх порушень опорно-рухової системи, серцево-судинної системи, системи травлення, психіки та ін. Лікар застосовує такі методи лікування, як баночний масаж, паравертибральні блокади, фармакопунктура, голковколювання. Тетяна Іванівна допоможе позбутися хвороблих симптомів, та поліпшити самопочуття при хронічних захворюваннях.  Проблему потрібно вирішувати вчасно, звертайтеся.

Психіатр. Нарколог. У Медичному центрі  «Медогляд+» веде прийом досвідчений лікар психіатр-нарколог вищої категорії Кочетков Андрій Миколайович, який використовує сучасний комплексний підхід у лікуванні психічних розладів, неврозів та депресії. Успішно допомагає позбутися від нікотинової, алкогольної, наркотичної та інших видів залежностей та фобій, у тому числі проводить лікування надмірної ваги. Лікар психіатр-нарколог володіє широким спектром сучасних методик лікування порушень сну.

Психотерапевт. Психотерапія. На базі медичного центра ви маєте можливість пройти курс психотерапії та гіпноза. Лікування психосоматичних захворювань та залежностей з кандидатом медичних наук, психотерапевтом, психіатром – Савенко Дмитром Вікторовичем. Допомога при стресах, порушенні сну, тривозі, страху, панічній атаці, дратівливості, депресії, невпевненості в собі, зниженню маси тіла. Допомога і супровід при соматичних, психічних, психосоматичних розладах (захворюваннях серцево-судинної системи, травної системи, рухової системи та  бронхіальної астми,  есенціальної гіпертонії, шлунково-кишкових хвороб, виразкового коліту, ревматоїдного артриту, нейродерміту; інфаркту, цукрового діабету, сексуальних розладів, зобу, онкологічних захворювань). Психотерапія з дорослими, з дітьми від 10 років. Індивідуальні, парні консультації.

Сучасна лабораторія. У  медичному центрі «Медогляд+» доступні всі основні напрямки сучасної лабораторної діагностики:

✅ Загальноклінічні дослідження

✅ Біохімічні дослідження

✅ Імунологічні та алергологічні дослідження

✅ Мікроскопічні дослідження

✅ Дослідження гормонів

✅ Визначення онкомаркерів

Тести Ковід. ІФА та ПЛР тести

Медичні маніпуляції. Якщо вам лікар призначив уколи, крапельниці, то завжди можете звернутися до нас у клініку. Наші медичні сестри мають хороший досвід і навички у даних процедурах. При собі вам необхідно мати гарний настрій та налаштунок на одужання. Шприци й системи для внутрішньовенного вливання, ліки не потрібні, у нас все це є. Ви можете викликати медичну сестру на дім!

За більш детальною інформацією про послуги медичного центра «Медогляд+» звертайтесь за номером IVR (067) 200-44-55.

Контакти