Медичний центр Медогляд+ Івано-Франківськ

Мережа медичних центрів «Медогляд+» завжди дбає про своїх пацієнтів. Більше 10 років компанія «Медогляд+» в Україні незмінно підвищує свої стандарти якості з надання медичних послуг. Тепер і жителі Івано-Франківська зможуть оцінити доступність якісної медицини.

Медичний центр «Медогляд+» створений за європейськими стандартами, що забезпечує повне медичне обстеження, високоефективне лікування, і комфортне перебування пацієнтів у клініці.

У затишному і комфортному приміщенні медичного центру «Медогляд+» можна отримати консультації висококваліфікованих лікарів, зробити УЗД, пройти психофізіологічну експертизу, функціональну діагностику, аудіометрію, спірографію. Тут проводять періодичні профілактичні медичні огляди згідно наказів МОЗ № 246 та № 280, видають за 20 хвилин довідки державного зразка для басейну, вступу до ВНЗ, чи на водійські права, для отримання дозволу на зброю, а також – особисту медичну книжку 1-ОМК. Також при потребі можна отримати сертифікат від психіатра та нарколога. Водії мають можливість пройти передрейсовий медичний огляд.

Пацієнт може звернутися до вузького спеціаліста та отримати якісну консультацію. У “Медогляд+” Івано-Франківськ працює сімейний лікар, терапевт, отоларинголог, акушер-гінеколог, хірург, дерматовенеролог, психіатр, нарколог та невропатолог. Вже з наступного року зі сімейним лікарем медичного центру можна буде укласти договір.

ВИКЛИК ЛІКАРЯ НА ДІМ. Бережіть дорогоцінний час та уникайте зайвого ризику! У себе вдома у звичних умовах Ви зможете отримати медичну допомогу досвідченого лікаря, а також пройти необхідні діагностичні та лікувальні процедури. Лікар проведе діагностику, поставить діагноз, призначить лікування, може надати дієву допомогу при будь-якому стані або організувати госпіталізацію.

Для роботи у медичному центрі «Медогляд+» запрошені найдосвідченіші фахівці, що мають багаторічний стаж роботи. Ви можете обрати для себе і своїх близьких лікування по найуспішнішим і ефективним методикам, розробленим з урахуванням європейського досвіду. Пацієнти «Медогляд+» отримують кваліфіковану допомогу за всіма основними напрямками сучасної медицини.

Медичний центр «Медогляд+», оснащений сучасними технічними засобами, що дозволяють проводити максимально точні дослідження організму і виявляти поточні захворювання. На основі отриманих даних досвідчені лікарі розробляють необхідний курс лікування, який поверне пацієнта до повноцінного здорового життя.

Медкомісія нашого медичного центру проводить попередні та періодичні медичні огляди. Працюючи у даному напрямку не перший рік, ми сформували злагоджений сучасний сервіс, який гарантує швидку видачу медичних довідок і проведення огляду кваліфікованими фахівцями.

Медичні огляди проводяться як на базі центру медичних послуг в Івано-Франківську, так і з виїздом на підприємства по території України. При цьому ми гарантуємо отримання повного комплексу послуг, включаючи лабораторні аналізи. Медогляди проводяться відповідно до Наказів Міністерства Охорони Здоров’я України.
У медичному центрі організований контроль якості обслуговування – лікарська комісія оцінює ефективність роботи кожного лікаря і розбирає кожне звернення.

Медичні маніпуляції. Якщо вам лікар призначив уколи, крапельниці, то завжди можете звернутися до нас у клініку. Наші медичні сестри мають хороший досвід і навички у даних процедурах. При собі вам необхідно мати гарний настрій та налаштунок на одужання. Шприци й системи для внутрішньовенного вливання, ліки не потрібні, у нас все це є. Доступна послуга виїзд медичної сестри на дім.

У МЦ «Медогляд+» доступні всі основні напрямки сучасної лабораторної діагностики:

✅ Загальноклінічні дослідження

✅ Біохімічні дослідження

✅ Імунологічні та алергологічні дослідження

✅ Мікроскопічні дослідження

✅ Дослідження гормонів

✅ Визначення онкомаркерів

Правильний і вчасно поставлений діагноз – запорука успішного лікування.

Ваша безпека – наш головний пріоритет, тому у МЦ «Медогляд+» посилені заходи захисту і профілактики COVID-19. Всі співробітники перед початком робочого дня проходять медичний огляд. Регулярно проводиться санітарна обробка поверхонь, кабінетів, дверних ручок, туалетів і зон очікування з використанням дезінфікуючих засобів. На території МЦ підтримується масочний режим. На вході проводиться термометрія.

Один із пріоритетів нашої клініки – зробити професійну медичну допомогу доступнішою. Адже саме здоров’я людини є головним ресурсом у нашому житті – від неї залежать працездатність, сімейне щастя і життєвий успіх.

Тому регулярне звернення за допомогою у медичний центр для консультації і діагностики проблем є важливою умовою для впевненості у здоров’ї та самопочутті. У нашому приватному медичному центрі, ціни вигідно гармоніюють з професійною командою лікарів і гідною репутацією в Україні.

Запрошуємо Вас у медичний центр «Медогляд+» в Івано-Франківську.

Терапевт Івано-Франківськ, сімейний лікар Івано-Франківськ, невролог Івано-Франківськ, Лор Івано-Франківськ, психіатр Івано-Франківськ, психотерапевт Івано-Франіквськ, отоларинголог Івано-Франківськ, гінеколог Івано-Франківськ, невропатолог Івано-Франківськ

Контакти