Медогляд на роботу наказ МОЗ № 246

Кожен відповідальний роботодавець зацікавлений у здоров’ї своїх працівників. Здорові співробітники — найцінніший капітал та гарантія гармонічного функціонування всього підприємства. Один із способів перевірки здоров’я співробітників — проведення медогляду (наказ МОЗ № 246).

Проходження медичних оглядів є рекомендованим для працівників усіх професій, оскільки людина зобов’язана піклуватися про стан власного здоров’я та проходити періодичний медогляд. Медогляди проводяться задля виявлення захворювання на ранніх стадіях або схильності до них для того, щоб почати застосовувати профілактичні заходи і своєчасне лікування, що допомагає продовжити здорове, активне життя, знизити захворюваність і попередити важкі ускладнення.  Як показує статистика, люди найчастіше звертаються до лікаря у крайніх випадках, коли хвороба вже прогресує. Але ж можна запобігти розвитку захворювання, для цього потрібно своєчасно і регулярно проходити медогляд і здавати необхідні аналізи.

Є категорії працівників проходження медоглядів для яких є обов’язковим. Це працівники зайняті на важких роботах, роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, які проходять медогляд наказ №246, молоді особи віком до 21 року повинні пройти медогляд форма 086/о. Законодавство небайдуже до здоров’я трудящих. Тому воно зобов’язує роботодавців проводити медичні огляди окремих категорій працівників. Для того, щоб зрозуміти чи потрібно працівнику обов’язково проходити медогляд на роботу, роботодавцю слід керуватися – переліком шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу, при роботі з якими обов’язкові попередній (періодичні) медичний огляд працівників (додаток 4 до Порядку № 246).

Організацію та проведення медогляду на роботу роботодавець повинен забезпечити за власний рахунок.

Профілактичні медичні огляди бувають 3 видів:

✅  попередні;

✅  періодичні;

✅  позачергові.

Попередні медичні огляди проводять перед прийняттям на роботу.

Періодичні медогляди здійснюють у процесі трудової діяльності на підприємстві з певною періодичністю.

Позачерговий трудовий медогляд проводять, якщо працівник вважає, що погіршення стану здоров’я пов’язане з умовами праці або, на думку роботодавця, стан здоров’я працівника не дозволяє йому виконувати свої трудові обов’язки.

❤ Щоб оформити медогляд на роботу та отримати медичну довідку потрібно пройти мінімум п’ять лікарів, серед яких:

✅ хірург;

✅ окуліст;

✅ терапевт;

✅ отоларинголог;

✅ невропатолог;

✅ гінеколог (потрібно пройти жінкам).

Здати аналізи і пройти медичне обстеження:

  • Загальний аналіз крові;
  • Аналіз крові на рівень цукру;
  • Загальний аналіз сечі;
  • Рентген органів грудної клітини;
  • ЕКГ.

На оформлення медогляду на роботу у поліклініці Ви витратите багато часу, або Ви можете купити медогляд на роботу у медичному центрі «Медогляд+» та оформити медичний легальний офіційний документ у короткі строки та у зручний для Вас час.

Що необхідно для того, щоб пройти медогляд на роботу відповідно наказу №246 через мц «Медогляд+»:

✅ Паспорт;

✅ Флюорографія;

✅ Гінеколог для жінок;

✅ Направлення від роботодавця (не обов’язково).

❤ Вам не потрібно стояти у чергах у лікарні та проходити окуліста, невропатолога, лора, хірурга, психіатра, терапевта, ін. лікарів відповідно направлення. Висококваліфіковані лікарі медичного центра «Медогляд+» проведуть медичне обстеження без затримок, якісно та швидко, надавши профілактичні рекомендації у разі потреби. Ви отримаєте легальний офіційний медичний документ відповідно направлення роботодавця.

Звертайтеся, ми чекаємо на Вас.

❤ Звертаємо Вашу  увагу, що медична довідка 086/о з дозволу підприємства є підходящою для працевлаштування, уточнюйте у Вашого керівництва.