Медичний центр «Медогляд+» має ліцензію на оформлення та видачу довідок державного зразка, проведення комплексних медичних оглядів з видачею необхідних медичних документів у зручний час та у короткі строки без черг та без затримок.

Сучасна лабораторія

Висококваліфіковані спеціалісти медичного центра “Медогляд+” гарантують індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Запрошуємо у медичний центр «Медогляд+» пройти медичне обстеження та оформити медичні довідки:

  1. Медична довідка для водія ф. 083/о;
  2. Медогляд на роботу (наказ 246);
  3. Особиста медична книжка 1-ОМК;
  4. Медична довідка для зброї ф. 127/о;
  5. Сертифікат психіатра ф. 122-2/о, ін.

У розділі ціни Ви маєте можливість ознайомитися з вартістю, переліком медичних довідок та медичних послуг.

Консультації висококваліфікованих лікарів.

Терапевт.  Лікар загального профілю надає терапевтичну допомогу: профілактика, діагностика, лікування.

Прийом офтальмолога у м. Обухів.  Досвідчений лікар офтальмолог вищої категорії– Тюпіна Вікторія Олегівна. Лікар успішно допомагає у вирішенні різних проблем, пов’язаних з патологіями зорової системи (катаракта, глаукома, кон’юнктивіт, захворювання сітківки і зорового нерву, запальні процеси, травматичні ураження очей (видалення сторонніх тіл)). Професіоналізм нашого лікаря дозволяють виявити очні патології на ранній стадії та своєчасно почати лікування, щоб запобігти можливі ускладнення, у тому числі і втрату зору.

Психіатр. Нарколог. Веде прийом досвідчений лікар психіатр-нарколог вищої категорії Семеніщ Андрій вікторович. Лікар використовує сучасний комплексний підхід у лікуванні психічних розладів, неврозів та депресії. Успішно допомагає позбутися від нікотинової, алкогольної, наркотичної та інших видів залежностей та фобій, в тому числі проводить лікування надмірної ваги. Лікар психіатр-нарколог володіє широким спектром сучасних методик лікування порушень сну.

Психотерапевт. Психотерапія. Ви маєте можливість пройти курс психотерапії та гіпноза. Лікування психосоматичних захворювань та залежностей з кандидатом медичних наук, психотерапевтом, психіатром – Савенко Дмитром Вікторовичем. Допомога при стресах, порушенні сну, тривозі, страху, панічній атаці, дратівливості, депресії, невпевненості в собі, зниженню маси тіла. Допомога і супровід при соматичних, психічних, психосоматичних розладах (захворюваннях серцево-судинної системи, травної системи, рухової системи та  бронхіальної астми,  есенціальної гіпертонії, шлунково-кишкових хвороб, виразкового коліту, ревматоїдного артриту, нейродерміту; інфаркту, цукрового діабету, сексуальних розладів, зобу, онкологічних захворювань). Психотерапія з дорослими, з дітьми від 10 років. Індивідуальні, парні консультації.

Прийом травматолога-ортопеда. Допомога при травматичних ушкодженнях кісткової системи організму, лікування патологій опорно-рухового апарату. Лікар успішно рятує від таких неприємних захворювань, як п’яткова шпора, грижа міжхребцевих дисків, проводить блокаду суглобів, ін.

Прийом отоларинголога. Лікування ЛОР-захворювань.

✅ Медикаментозна терапія ЛОР-захворювань
✅ Апаратне промивання носа при риніті і гаймориті
✅ Промивання лакун мигдаликів, що дозволяє швидко вирішити проблему загострення хронічного тонзиліту
✅ Промивання вуха для видалення стороннього тіла вуха або видалення сірчаної пробки

Сучасна лабораторія. У  медичному центрі «Медогляд+» доступні всі основні напрямки сучасної лабораторної діагностики:

✅ Загальноклінічні дослідження

✅ Біохімічні дослідження

✅ Імунологічні та алергологічні дослідження

✅ Мікроскопічні дослідження

✅ Дослідження гормонів

Визначення онкомаркерів

Тести Ковід. ІФА та ПЛР тести 

Масаж. У медичному центрі «Медогляд+» надаються послуги масажу. Сертифікований масажист проводить масаж спини, шийно-комірцевої зони, нижніх, верхніх кінцівок, кисті рук, стоп, грудної клітини, живота.

Медичні маніпуляції. Якщо вам лікар призначив уколи, крапельниці, то завжди можете звернутися до нас у клініку. Наші медичні сестри мають хороший досвід і навички у даних процедурах. При собі вам необхідно мати гарний настрій та налаштунок на одужання. Шприци й системи для внутрішньовенного вливання, ліки не потрібні, у нас все це є. Ви можете викликати медичну сестру на дім!

За більш детальною інформацією про послуги медичного центра «Медогляд+» м. Обухів,  звертайтесь за номером IVR (067) – 200-44-55.