Медична довідка для отримання путівки 070/о

Забезпечення якісного літнього оздоровлення та відпочинку важлива складова повноцінного і здорового розвитку людини кожного року. Та плануючи відпочинок у певних оздоровчих закладах, необхідно буде  оформити медичну довідку для отримання путівки ф. 070/о.

Медична довідка форма № 070 / о видається особам, яким показано санаторно-курортне лікування або оздоровлення у санаторії-профілакторії, а також застрахованим особам за умови часткового фінансування санаторно-курортного лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Форма № 070 / о надається ліцензованими медичними закладами охорони здоров’я на підставі рішення санаторно-курортної відбіркової комісії або лікарсько-консультаційної комісії для отримання путівки на санаторно-курортне лікування або оздоровлення до санаторію-профілакторію.

Для отримання путівки на санаторно-курортне лікування необхідний бланк, що включає відомості медичного характеру і представляє список рекомендацій. Таким бланком є ​​медична довідка 070/о, отримати яку можливо у лікувально-профілактичних установах амбулаторного типу (поліклініки, лікарні, приватні медичні центри).
 Форма довідки 070 у містить список рекомендацій оздоровчої терапії і підтверджує необхідність у санаторно-курортному лікуванні пацієнта. Довідка не гарантує отримання путівки на курортне лікування до оздоровчого закладу, не замінює собою санаторно-курортну карту (форма № 072/о) і носить лише рекомендаційний характер.

Ви можете купити медичну довідку для отримання путівки 070/о у медичному центрі «Медогляд+» у зручний час та без затримок.

Що необхідно мати, щоб оформити медичну довідку для отримання путівки: 

✅ Паспорт;

✅ Амбулаторна книга;

✅ Флюорографія;

✅ Гінеколог для жінок.

Звертайтеся. Будемо раді бачити Вас.