Медична довідка для управління човном, судном, катером

Відпочинок на воді, на катерах та човнах –  це один з найкращих варіантів проведення часу зі своїми друзями, родиною чи другою половинкою. Проведений час збагатить Вас прекрасними спогадами, які залишаться з вами назавжди. Так Ви не тільки урізноманітните своє дозвілля, а й отримаєте максимальну користь для свого здоров’я, адже відпочинок на свіжому річковому повітрі завжди сприятливо впливає на організм.

З кожним днем ​​зростає кількість бажаючих придбати яхту або катер для особистих цілей, або для організації власного бізнесу. Та для використання катеру на легальних підставах потрібна медична довідка на управління маломірними суднами. Вона схожа з медичною довідкою, котру отримують водії автомобілів, але має відповідну позначку про те, що видана для управління водним транспортом.

Медична довідка, що видається після проходження медичного огляду, необхідна для державної судової інспекції для підтвердження придатності претендента до управління плавальними ТЗ.

Для того щоб людина була допущена до складання іспитів на права для керування водним транспортом, їй необхідно обов’язково мати при собі медичну довідку, що включає висновок всіх основних лікарів про стан здоров’я претендента.

Медкомісія на управління лодкою є обов’язковою умовою для власників маломірних суден, а саме:

✅ Яхт різних розмірів;

✅ Катерів різного призначення;

✅ Моторних лодок;

✅ Вітрильних суден;

✅ Водних мотоциклів.

Витративши багато часу Ви можете отримати медичну довідку для управління човном у місцевій лікарні.

Ми пропонуємо Вам за доступними цінами оформити медичну довідку для управління човном у медичному центрі «Медогляд+». Без черг та без затримок Ви отримаєте медичну довідку відповідно вимог законодавства.

 Що необхідно для отримання медичної довідки для управління судном через мц «Медогляд+»:

✅ Паспорт;

✅ Військовий квиток/ або приписне посвідчення для військкомату (для чоловіків);

✅ Дві фотокартки 3*4;

✅ Знати групу крові або здати аналіз.

Термін дії медичної довідки для управління судном, човном, катером – 1 рік.

Контакти