Медична довідка для вступу у ВНЗ ф. 086/о

❤  При вступі до вищого навчального закладу, технікуму, коледжу, інституту, університету, згідно із законодавством України абітурієнт зобов’язаний пред’явити медичну довідку для вступу в ВУЗ за формою 086 /о.

❤  Медична довідка – це медичний документ, куди заносяться дані про Ваше здоров’я. Вона потрібна під час вступу у ВУЗ для того, щоб проаналізувати інформацію про здоров’я студентів: які щеплення зроблені, які хвороби в анамнезі, щоб вчасно надати медичну допомогу. Медична довідка 086 є висновком медичної комісії про придатність людини проходити навчання у ВУЗ.

Медогляд для отримання довідки 086/о включає у себе огляд таких лікарів:

✅ Хірург;

✅ Отоларинголог;

✅ Офтальмолог;

✅ Невролог;

✅ Гінеколог;

✅ Терапевт.

Також потрібно здати необхідні аналізи. У разі потреби пройти діагностичні обстеження і обов’язково пройти флюорографію, якщо пройшов рік з моменту попереднього обстеження. Слід зазначити, що результати аналізів придатні тільки місяць.

 Медична довідка форма 086/о заповнюється на підставі записів в амбулаторній книжці і висновку про стан пацієнта на момент звернення. У ній вказуються паспортні дані, назву навчального закладу, тому необхідно визначиться з вибором ВНЗ заздалегідь, а якщо їх декілька, то сказати про це. Пам’ятайте, що згідно із законодавством України можна обрати не більше п’яти навчальних закладів і не більше трьох спеціальностей. Далі заносяться відомості про перенесені хвороби, результати обстеження на момент звернення, також дата, серія, доза зроблених щеплень.

Ви можете звернутися за оформленням довідки 086/о у лікарню, але волокита з документами та черги до лікарів займуть багато Вашого часу. Або Ви можете купити довідку для вступу в ВНЗ у медичному центрі «Медогляд+». Наші спеціалісти у короткі строки проведуть якісне медичне  обстеження, надавши у разі потреби корисні профілактичні рекомендації. Ви отримаєте довідку 086/о за 20 хв-30 хв та відповідно вимог законодавства.

Що необхідно для оформлення медичної довідки для вступу в ВНЗ:

✅ Паспорт;

✅ Календар щеплень;

✅ Амбулаторна картка;

✅ Флюорографія (дійсна протягом року).

Звертаємо Вашу  увагу, що дана довідка 086/о з дозволу підприємства є підходящою для працевлаштування, уточнюйте у Вашого керівництва.