Медична довідка для виїзду за кордон форма 082/о

Подорожувати любить кожен. Хтось відправляється у поїздку, смакуючи захоплюючі пригоди, для іншого немає нічого кращого нових екзотичних страв, хтось відчуває непереборну тягу до культурних цінностей. Багато людей подорожує у бізнес справах.

Плануючи відпочинок чи бізнес подорож Ви знаходите апартаменти, купуєте білети, та якщо ви вирішили подорожувати за кордон можливо Вам потрібно мати медичну довідку для виїзду за кордон ф. 082/о.

Медична довідка ф. 082/о про стан здоров’я громадян України, які виїжджають за кордон є медичним документом, що видається громадянам України та членам їх сімей, які виїжджають за кордон на постійне проживання або для працевлаштування на визначений термін, а також для тимчасового перебування.

Довідка для виїзду за кордон форма 082 / о – це медичний висновок, виданий медкомісією, який підтверджує відсутність протипоказань для виїзду громадянина за кордон.

Медична довідка для виїзду за кордон (форми 082) гарантує, що людина не має захворювань, які можуть нашкодити здоров’ю інших громадян. Оформляється такий документ на бланку спеціального зразка.

До складу медичної комісії під час обстеження входять – лікар-терапевт (голова комісії), лікар-фтизіатр, лікар-дерматовенеролог. Перелік лабораторних та функціональних обстежень включає у себе обов’язковий обсяг (загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, обстеження на ВІЛ-інфекцію, сифіліс, ЕКГ і Флюорографія).

Для оформлення медичної довідки для виїзду за кордон у лікарні Ви витратите багато часу, або Ви можете отримати довідку ф. 082/о у медичному центрі «Медогляд+» у зручний час та без затримок.

Що необхідно для оформлення медичної довідки для виїзду за кордон через мц «Медогляд+»:

✅ Паспорт;

✅ Флюорографія;

✅ ЕКГ/ або пройти у нас;

✅ Аналізи (загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, обстеження на ВІЛ-інфекцію, сифіліс) / або здати у нас.

Контакти