Медична довідка на зброю форма 127/о.

У теперішньому  світі є певні професії, що тісно пов’язані з використанням та носінням зброї – інкасатор, охоронець, поліцейський, ін. Є люди, які купують зброю для самозахисту, бажаючи відчувати захищеність та безпеку. Для інших людей зброя це спосіб розважитися під час полювання. У кожному з випадків Вам необхідно буде оформити медичну довідку до зброї 127/о.

Медична довідка на зброю – це офіційний медичний документ, що дає право на законних підставах отримати дозвіл та користуватися мисливською, травматичною, пневматичною, вогнепальною, нарізною, гладкоствольною та іншими видами зброї.

Форма №127/о – «Медична довідка для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи» –  є висновком лікувально-консультативної медичної комісії після огляду громадянина з метою встановлення наявності або відсутності у нього медичних протипоказань для отримання дозволу на зброю.

Кожна людина, яка вирішила стати законним власником зброї, повинна зібрати певний список документів і пройти медичне обстеження, отримавши медичну довідку на зброю.

Медичну довідку на зброю можна отримати, якщо пройти медичну комісію, яка складається з:

✅ нарколога;

✅ психіатра;

✅ невролога;

✅ отоларинголога;

✅ хірурга;

✅ офтальмолога;

✅ терапевта.

Фактично, медичний огляд проводиться для того, щоб впевнитися у вашій придатності на використання зброї. Ви повинні мати хороший зір, слух, не зловживати алкоголем і наркотичними речовинами. Довідка для власників зброї ф. 127 є підтвердженням психічного і фізичного здоров’я людини, яка претендує на придбання, зберігання і використання зброї. Без наявності медичної довідки на зброю у видачі дозволу буде відмовлено, а подібна спроба може бути прирівняна до факту шахрайства.

Що необхідно для того, щоб отримати довідку на зброю:

✅ Паспорт;

✅ Військовий квиток або приписне посвідчення з військкомату (для чоловіків);

✅ Дві фотокартки 3*4;

✅ Видається на основі сертифікатів психіатра ф. 122-2/о та нарколога ф. 140/о, які можливо оформити у медичному центрі «Медогляд+».

Термін дії медичної довідки на зброю ф. 127 становить до 3 років.

Купити медичну довідку на зброю ф. 127/о Ви можете у медичному центрі «Медогляд+». Ви пройдете якісне медичне обстеження та у короткі строки отримаєте медичну довідку для зброї відповідно вимог законодавства.

Звертайтеся. Будемо раді бачити Вас.