Медична довідка у басейн

Серед різних видів спорту, найкориснішим для фізичного здоров’я і психоемоційного стану є плавання. Плавання – прекрасний і дуже корисний для здоров’я вид фізичної активності. Тому відвідування басейну відмінна профілактика здоров’я. Візити до басейну можуть стати не тільки хобі, але й заняттям, яке зможе зміцнити кровоносні судини, поліпшити загальний стан здоров’я.

Але, перш ніж відвідати своє перше заняття у басейні, вам доведеться зробити медичну довідку у басейн, оскільки відвідувати басейн можуть лише здорові люди. Довідка у басейн підтверджує відсутність у людини захворювань, що можуть розповсюджуватися через водне середовище. Водне середовище є місцем розмноження для багатьох інфекційних збудників, найбільш невинним з яких є грибок. За для попередження поширення інфекції, у басейн допускають людей, які не мають потенційно небезпечних захворювань. Крім того, не рекомендується ходити в басейн і при звичайних вірусних інфекціях – через ризик розвитку ускладнень і з метою профілактики зараження здорових людей. Тому кожна людина, яка бажає відвідувати басейн має пройти медичне обстеження та оформити медичну довідку у басейн.

Не існує суворої форми довідки, затвердженої Міністерством Охорони Здоров’я України. Тому після проходження певних лікарів, вам на руки видається документ, який підтверджує, що ви пройшли медичний огляд у певних лікарів (найчастіше це лікар-терапевт, дерматовенеролог, гінеколог для жінок).

Медична довідка у басейн – гарантія Вашої безпеки та здоров’я! Термін дії медичної довідки у басейн від 3-х до 12 міс. Щоб отримати медичну довідку у басейн, доведеться пройти ряд досліджень та оформити висновок про стан здоров’я у профільних фахівців у районній лікарні.

❤ Або Ви можете купити медичну довідку у басейн у медичному центрі «Медогляд+» та у короткі строки, до 20 хв, оформити офіційну медичну довідку у басейн без черг та без затримок.

Що повинна містити довідка у басейн?

✅ назву медичної установи, котра видає довідку;

✅ ПІП пацієнта;

✅ стан здоров’я пацієнта та його придатність для занять у басейні;

✅ підписи й печатки лікарів медичної установи.

Що необхідно мати для того, щоб отримати довідку у басейн?

✅ Паспорт;

✅ Флюорографія;

✅ Гінеколог для жінок.

Потрібно мати на увазі, що у разі підозри або виявлення нижчеперелічених захворювань довідка не видається:

✅  Інфекції шкіри (грибкові та інші захворювання);

✅  Венеричні захворювання;

✅  Гінекологічні захворювання у жінок;

✅  Туберкульоз;

✅  Гельмінтоз;

✅  Отит (інфекційні захворювання вух);

✅  Кон’юнктивіт (інфекційні захворювання очей);

✅  Серцево-судинні захворювання;

✅  Підвищений тиск.

Не видається довідка жінкам на пізніх термінах вагітності.

Звертайтеся. Ми чекаємо на Вас.