Особиста медична книжка 1-ОМК

Особиста медична книжка №1-ОМК – офіційний медичний документ, що містить актуальні відомості про стан здоров’я людини. У сучасному світі санітарна книжка є чи не найбільш затребуваним документом. Співробітники всіх організацій, що працюють у зоні контакту з іншими людьми або продуктами харчування, ін. (як комерційних, так і бюджетних організацій) зобов’язані мати особисту медичну книжку. Особливо це стосується працівників харчових підприємств, співробітників їдальнь, ресторанів, вихователів і вчителів, перукарів, продавців та ін.. У чинному законодавстві України чітко визначено категорії працівників, наведено перелік професій, видів діяльності, виробництв і організацій, співробітники яких підлягають обов’язковим медичним оглядам (медогляд наказ МОЗ № 280).

Метою медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я:

✅ можливості виконання певних трудових обов’язків;

✅ своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань;

✅ встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт;

✅ попередження виникненню та розповсюдженню інфекційних хвороб.

Роботодавець зобов’язаний контролювати проходження медичного огляду працівників та організувати за власний рахунок проведення медичних оглядів, як для вже працюючих на підприємстві співробітників, так і для тих, які  приймаються на роботу, та отримують особисту медичну книжку.

Пройти медогляд, оформлюючи особисту медичну книжку, Ви можете у районній лікарні, але Ви вимушені будете відстояти не одну чергу та витратити багато часу та нервів на отримання санітарної книжки.

Або Ви можете купити особисту медичну книжку у медичному центрі «Медогляд+». Ви отримаєте медкнижку у короткі строки, пройшовши якісне медичне обстеження без черг та без затримок. Ввічливі адміністратори оперативно підготують особисту медичну книжку належної якості, відповідно вимог законодавства.

Підробка санітарної книжки карається законом.

Що необхідно мати для оформлення Особистої медичної книжки:

✅ Паспорт;

✅ Флюорографія (рік);

✅ Дві фотокартки 3*4;

✅  Бак посіви (стафілокок, кишкова інфекція, ентеробіоз)/або здати у нас;

✅  Кров на RW/або здати у нас;

✅ Гінеколог (для жінок).

Звертайтеся. Ми чекаємо на Вас.