Профілактичний наркологічний огляд, сертифікат нарколога форма 140/о

Люди зайняті у певних, визначених законом, сферах життєдіяльності періодично мають проходити профілактичні наркологічні огляди.

Виконуючі різні роботи люди контактують з етиловим спиртом та різного роду токсичними речовинами. З метою своєчасного виявлення хворих на алкоголізм, токсикоманію, наркозалежних та встановлення наркологічних протипоказань до виконання певних видів робіт проводиться профілактичний наркологічний огляд.

Профілактичний наркологічний огляд громадян проводиться у наркологічному закладі за місцем постійного їх проживання. Перелік наркологічних закладів, які мають право проводити профілактичні наркологічні огляди, визначається наказами управління охорони здоров’я місцевих держадміністрацій.

Лікарі-наркологи, що проводять профілактичні наркологічні огляди, мають обов’язково пройти навчання сучасним методам проведення профілактичних наркологічних оглядів і отримати посвідчення за формою N 146-0 відповідно до затвердженого Порядку навчання лікарів-наркологів сучасним методам проведення профілактичних наркологічних оглядів.

Навчання з питань сучасного проведення наркооглядів лікар має проходити кожні три роки. Основну відповідальність за якість профілактичного  наркологічного огляду несе керівник  клініки  на базі якої проводяться огляди.

Що необхідно для проходження наркологічного огляду через мц «Медогляд+»:

✅ Паспорт;

✅ Військовий квиток/ або приписне посвідчення для військкомату (для чоловіків).

Після проведення профілактичного наркологічного громадянину видається сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (форма N 140/0, в якому зазначається наявність чи відсутність у людини наркологічних протипоказань до виконання функціональних обов’язків та провадження видів діяльності, зазначених у Переліку. Термін дії сертифіката визначається відповідно до п.2 Порядку проведення обов’язкових профілактичних наркологічних оглядів громадян, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України “Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення” від 06.11.97 р. N 1238.
Сертифікат, що підписаний лікарем-наркологом, засвідчується круглою печаткою медичного закладу.

Оформити сертифікат нарколога ф. 140/о Ви можете у медичному центрі «Медогляд+». Без черг та без затримок, у зручний час Ви отримаєте сертифікат нарколога ф. 140/о відповідно вимог законодавства.