Профогляд наказ 246

Кожен відповідальний роботодавець зацікавлений у здоров’ї своїх працівників. Здорові співробітники — найцінніший капітал підприємства! Періодичні профілактичні медичні огляди необхідні для визначення стану здоров’я працівників. Їх проведення забезпечує профілактику професійних захворювань, встановлення протипоказань для виконання деяких видів робіт.

Є категорії працівників проходження медоглядів для яких є обов’язковим. Це працівники зайняті на важких роботах, роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, молоді особи віком до 21. Законодавство небайдуже до здоров’я працюючих. Тому воно зобов’язує роботодавців проводити медичні огляди окремих категорій працівників. Для того, щоб зрозуміти чи потрібно працівнику обов’язково проходити медогляд на роботу, роботодавцю слід керуватися – переліком шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу, при роботі з якими обов’язкові попередній (періодичний) медичний огляд працівників (додаток 4 до Порядку № 246).

Відповідно до Закону України «Про охорону праці», яким визначається  порядок проведення профілактичних періодичних медичних оглядів  працівників зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, медичними організаціями, які мають право встановлювати діагноз щодо професійних захворювань.

Відповідно Наказу МОЗ №246 від 21.05.2007 роботодавці зобов’язані організовувати та проводити попередні, періодичні профілактичні медичні огляди працівників.

Мета профілактичних медичних оглядів наказ 246:

✅ Своєчасне виявлення ранніх ознак гострих і хронічних професійних захворювань, загальних та виробничих;

✅ Забезпечення динамічного спостереження за станом здоров’я пацієнтів в умовах дії шкідливих та небезпечних виробничих факторів і трудового процесу.

Для оформлення медогляду наказ 246 потрібно пройти мінімум п’ять лікарів, серед яких:

✅ хірург;

✅ окуліст;

✅ терапевт;

✅ отоларинголог;

✅ невропатолог;

✅ гінеколог (для жінок).

Здати аналізи і пройти медичне обстеження:

  • Загальний аналіз крові;
  • Аналіз крові на рівень цукру;
  • Загальний аналіз сечі;
  • Рентген органів грудної клітини;
  • ЕКГ.

Компанія «Медогляд+» гарантує високу якість проведення профогляду на виїзді. Ми використовуємо сучасне обладнання лабораторної та функціональної діагностики, найновіші методи аналізів. Висока кваліфікація та досвід наших лікарів дають змогу провести огляд великої кількості працівників швидко та на найвищому рівні.

✅ Заповніть перелік співробітників, направлених на проходження періодичного медичного огляду.

✅ Підпишіть договір з нашою медичною організацією.

✅ Оберіть бажану дату проведення профогляду.

✅ Наші спеціалісти, на базі направлених переліків, сформують індивідуальну комерційну пропозицію, що складається з переліку лікарів-спеціалістів, та функціональних, лабораторних досліджень.

✅ Підготуйте кабінети для проведення профілактичного огляду.

Для замовлення виїзної медичної комісії звертайтесь за телефоном (067) 465-24-34 або (067) 200-44-55