Санаторно-курортна карта форма 072/о

Санаторно-курортне лікування – є медичною допомогою, що має  профілактичну, лікувальну або реабілітаційну мету. Це заходи із застосуванням природних лікувальних факторів в умовах перебування хворого на курорті, або лікувально-оздоровчій місцевості, у санаторно-курортних закладах.

Ви вже отримали очікувану путівку, і мрієте про відпочинок, але для того, щоб Вас швидко прийняли на санаторно-курортне лікування, не витрачаючи час на обстеження, Вам необхідно отримати санаторно-курортну карту ф. 072/о.

Санаторно-курортна карта – це медичний документ, що містить інформацію про основні і супутні захворювання пацієнта, нинішній стан його здоров’я, а також результати попередньої діагностики:

✅ Аналіз крові на цукор і загальний аналіз

✅ Загальний аналіз сечі

✅ Флюорографія або рентген-знімок грудної клітини

✅ Висновок гінеколога (жінкам)

✅ Висновок психіатра-нарколога (за потребою)

✅ Електрокардіограма.

У разі потреби надається консультація лікарів вузької спеціалізації, проходження додаткових обстежень та аналізів за профілем основного або супутнього захворювання. Направлення на додаткове обстеження дає терапевт, ґрунтуючись на результатах огляду.

Санаторно-куротна карта є обов’язковим медичним документом, який видається хворому у віці 18 років і старше на руки при направленні його на лікування в усі типи санаторно-курортних закладів, за винятком санаторіїв для хворих на туберкульоз (форма № 078/о “Направлення у санаторій хворих на туберкульоз”).

На отримання санаторно-курортної карти у лікарні Ви витратите багато часу та нервів, або Ви можете купити санаторно-курортну карту ф. 072/о у медичному центрі «Медогляд+». Без черг та без затримок Ви оформите офіційну санаторно-курортну карту відповідно вимог законодавства.

Що необхідно мати, щоб оформити медичну довідку для отримання путівки: 

✅ Паспорт;

✅ Амбулаторна книга;

✅ Флюорографія;

✅ Гінеколог для жінок.

 Термін дії санаторно-курортної карти ф. 072/о становить 2 місяці.

Звертайтеся. Будемо раді бачити Вас.

Контакти