Сертифікат нарколога форма 140/о

Кому необхідно мати сертифікат нарколога ф. 140/о?

У сучасному світі більшість дозвільних документів оформлюють за наявності сертифікату нарколога ф. 140/о. Документ підтверджує відсутність у людини проблем з алкоголем, наркотиками, професійну придатність до виконання різних робіт, пов’язаних зі зброєю, управлінням транспортним засобом, ін. Сертифікати нарколога необхідно отримувати для роботи у системі освіти та безпеки, такі документи потрібно мати державним службовцям, працівникам медицини та фармакологічних підприємств, авіаційному персоналу, громадянам інших важливих професій.

Згідно з наказом МОЗ України «Про вдосконалення системи профілактичних протиалкогольних та протинаркотичних заходів та обов’язкових профілактичних наркологічних оглядів» проходження медогляду у нарколога є обов’язковою процедурою для громадян тих професій, які зазначені у постанові № 1238 від 06.11.97.

Лікаря нарколога проходять представники таких професій, як охоронець, водій, льотчик, монтажник-висотник, співробітники правоохоронних органів. Найчастіше сертифікат від нарколога вимагають у структурах, які піклуються про безпеку громадян і у своїй роботі застосовують як травматичну, так і вогнепальну зброю.

Купити сертифікати нарколога Ви можете у медичному центрі «Медогляд+». Якісне обстеження та оперативне оформлення документів на державних бланках ми гарантуємо! Або Ви можете звернутися у районну лікарню, де на оформлення сертифікату потрібно буде витратити багато власного часу.

Що необхідно для оформлення сертифіката нарколога ф. 140/о:

✅ Паспорт;

✅ Військовий квиток/ або приписне посвідчення для військкомату (для чоловіків);

Звертайтеся. Ми чекаємо на Вас.