Особливості проведення медичного огляду на підприємстві

Періодичні профілактичні медичні огляди необхідні для визначення стану здоров’я працівників. Їх проведення забезпечує профілактику професійних захворювань, встановлення протипоказань для виконання деяких видів робіт. Також медичні огляди запобігають розповсюдженню інфекційних захворювань.

Компанія «Медогляд+» проводить профогляди на підприємствах. Проведення виїзних медичних оглядів без відриву від виробництва заощаджує кошти та час організації. Наші спеціалісти проводять якісну діагностику здоров’я за допомогою новітнього обладнання та з використанням сучасних медичних технологій.

Ми розробили унікальну систему роботи з галузі проведення медичних оглядів. Завдяки використанню сучасної системи SRM для профілактичних оглядів та психосоматичної медицини вдалося досягти унікальних і точних результатів у діагностиці.

Компанія «Медогляд+» контролює весь процес медичного обстеження пацієнтів. Для кожного пацієнта індивідуально розробляється план лікування з подальшим закріпленням за медичним куратором. Надалі куратор слідкує за динамікою зміни стану здоров’я пацієнта.

Завдання лікарів компанії «Медогляд+» виявити усі можливі патології пацієнта та запобігти розвитку захворювання.  Попередити пацієнта про усі можливі ризики та надати шанс подивитися на своє здоров’я з іншої сторони. Тим самим змінити відношення та підхід до свого здоров’я, покращити якість свого життя.

Флюорографія

   Флюорографічне обстеження рекомендується проводити раз на рік. Така процедура необхідна для виявлення туберкульозу та інших захворювань легень. Наша компанія забезпечить встановлення пересувного флюорографа на території підприємства. Цифровий апарат працює з мінімальним опроміненням. Зразу після обстеження кваліфікований лікар-рентгенолог надає результати. Повсюдне впровадження технології подвійного незалежного читання дозволило підвищити виявлення хворих на туберкульоз при профілактичних флюорографічних оглядах на 19%.

Контроль рівня глюкози в крові

   Рівень глюкози в крові підвищується при преддіабетові та діабетові. Своєчасна діагностика допоможе уникнути важкої стадії захворювання. Контроль рівня глюкози повинен проводитися кожен рік. При наявності зайвої ваги або спадковій схильності до діабету таке обстеження роблять 2 рази на рік. Спеціалісти компанії «Медогляд+» для контролю рівня глюкози в крові використовують найсучасніше обладнання. Результат аналізу буде готовий вже через 10 секунд. Забір крові на аналіз виконується європейським методом.

Тест на наявність наркотичних речовин

   Ми проводимо аналіз на наявність в організмові 10 найбільш поширених наркотиків. Для діагностики використовується проба сечі. Результати тесту зазвичай готові через 10 хвилин.

Перевірка слуху

   Після 50 років у більшості людей спостерігається погіршення слуху. Тому рекомендується раз на три роки проходити його обстеження.

Наша компанія використовує сучасний скринінговий аудіометр, за допомогою якого можна виявити проблеми зі слухом на початковій стадії. Принцип дії приладу базується на методі тональної порогової аудіометрії. З його допомогою визначають зниження слуху по підвищенню рівня інтенсивності звуку в порівнянні з нормою. Скринінговий аудіометр може використовуватися для різних категорій населення та в будь-якому віці. Для оцінки вестибулярного апарату використовується крісло БАРАНІ.

Діагностика стану серця

   Періодичні обстеження роботи серця – профілактика багатьох небезпечних захворювань сердечно-судинної системи. Така діагностика необхідна для попередження інфаркту міокарда, приступів стенокардії, кардіоміопатії, ішемічної хвороби та багатьох інших.

Спеціалісти компанії «Медогляд+» проводять обстеження, використовуючи сучасний електрокардіограф. В ньому застосовуються найновіші технології цифрової обробки сигналів. Прилад оснащений програмою аналізу та інтерпритації ЕКГ, що дає можливість поставити попередній діагноз одразу на місці прийому пацієнта.

Обстеження легень за допомогою спірографа

   Профілактичне обстеження легень та бронхів попереджає розвиток багатьох хвороб легеневої системи. Зокрема це бронхіальна астма, бронхіти, запалення легень, хронічне обструктивне захворювання, емфізема. Більшість таких патологій розвивається малосимптомно. При тому вони часто приймають хронічну форму і важко піддаються лікуванню. Особливо важливо проводити регулярне обстеження легень на шкідливих підприємствах, де є викиди небезпечних парів та газів.

Для діагностики стану легеневої системи наша компанія використовує спірограф найсучаснішої моделі. За його допомогою визначають основні параметри дихання: обсяг легень, частоту і глибину дихання, об’єм кисню при вдиханні. Діагностична процедура триває 7 – 10 хвилин, вона абсолютно безболісна, не викликає дискомфорту.

Огляд гінеколога

  Статистика говорить про суттєве підвищення рівня захворюваності на рак молочної залози. Хвороба молочних залоз значно «помолодшала» – і у групі ризику жінки віком за 25 років, а не за 35–40, як це було раніше. Особливо це стосується жінок, що мешкають у великих містах (мегаполісах). Лікар знімає мамографію. Мамографія(мамографічне обстеження) – рентгенографічне обстеження молочних залоз за допомогою мамографа. Скринінг – періодичне мамографічне обстеження дозволяє проводити ранню діагностику , що сприяє зниженню смертності від онкологічних захворювань молочних залоз.

Також в гінекології існує багато хвороб які протікають безсимпомно. Важливо виявити ризики та запобігти переходу хвороби в хронічний стан. УЗД – одна з напоширеніших процедур, що проводяться при виявлені патологій органів малого тазу в жінок, УЗД дає чітку картину і лікарю легше призначити лікування.

Огляд жінок проводить досвідчений лікар-гінеколог. Для профілактики жіночих хвороб рекомендується проводити обстеження у гінеколога щороку.

Перевірка зору

 Враховуючи шкідливість умов праці важливо вчасно виявити ризики погіршення зору або повної сліпоти. Лікар офтальмолог проводить обстеженна на гостроту зору, внутріньоочний тиск, астегматизм, катаракту, глаукому та інші патології. Такі захворювання як глаукома, наприклад, є незвротніми, тому важливо вчасно виявити та почати лікування.

Крім перевірки зору лікар-офтальмолог допоможе підібрати лінзи або окуляри.

Інші профілактичні обстеження

   Компанія «Медогляд+» пропонує огляд висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей:  терапевта, невропатолога, отоларинголога, хірурга, дерматовенеролога, психіатра, нарколога,  сімейного лікаря, рентгенолога, лікаря з функціональної діагностики та інші, які пройшли підготовку з профпатології.

Видача сертифікатів для роботи

Компанія таж проводить психофізіологічну експертизу  для працівників, що потребують професійного добору.

Лікар нарколог проводить профілактичні наркологічні  та психіатричні огляди з видачею відповідних сертифікатів.

Компанія «Медогляд+» гарантує високу якість проведення медичних обстежень на виїзді. Ми використовуємо сучасне обладнання лабораторної та функціональної діагностики, найновіші методи аналізів. Висока кваліфікація та досвід наших лікарів дають змогу провести огляд великої кількості працівників швидко та на найвищому рівні.

 Заповніть перелік співробітників, направлених на проходження періодичного медичного огляду.

Підпишіть договір з нашою медичною організацією.

 Оберіть бажану дату проведення профогляду.

 Наші спеціалісти, на базі направлених переліків, сформують індивідуальну комерційну пропозицію, що складається з переліку лікарів-спеціалістів, та функціональних, лабораторних досліджень.

 Підготуйте кабінети для проведення профілактичного огляду.

Для замовлення виїзної медичної комісії звертайтесь за телефоном (067) 465-24-34 або (067) 200-44-55

Контакти